ריצוף

סוג הריצוף והיקפו תורמים לביסוס הפונקציונאליות של המבנה המתוכנן. מ.ע.ד.ר. נמרוד פועלת מול הקבלנים המובילים בתחום בהתאם לצרכי הלקוח ולתקציב הנתון ומבצעת את כל סוגי הריצוף והחיפוי כמתבקש: פרקט, קרמיקה, שיש, אבן, פי.וי.סי, יציקת אפוקסי ושטיחים.

באופן מסורתי, אריחי ריצוף משמשים לשתי מטרות:

  1. במטבחים וחדרים רטובים כמו מלתחות ובריכות שחיה, כריצוף וכחיפוי, למניעת חדירה של רטיבות ולחות שפוגמות בקירות.
  2. ריצוף על גבי רצפת בטון לעיצוב מזמין ולניקיון קל במעברים ובחללים פנימיים.
הנחת ריצוף אקוסטי

השימוש באריחים הוא פתרון פרקטי ונוח למבני ציבור וחללים משותפים: האריחים קלים לניקוי (סימני ידיים אינם מצטברים עליהם במגע), הם עמידים מאוד (קשה מאוד להשחית אותם) ומגיעים בגימור חלק או בגימור גס למניעת החלקה. כתוצאה, שימוש באריחים לריצוף ולחיפוי נפוץ מאוד בבתי ספר, קניונים ובתי חולים.

אריחים מהווים כלי אידיאלי למעצבים הודות לשלל הגדלים, הצבעים והדוגמאות מהם ניתן לבחור. כמו כן, לחומרים מהם עשויים האריחים יש השפעה לא רק על הפן החזותי, אלא גם השימושי:

  • טרצו - אריחי בטון זולים יחסית בעלי שחיקה נמוכה שיכולים לעמוד בעומסים כבדים במיוחד. הודות לתכונותיהם, ישנה עדיפות להתקינם במפעלים בהם מוצב מיכון כבד או בחדרי אשפה בהם מוצבות מכולות איסוף אשפה.
  • קרמיקה - אריח הריצוף הפופולארי ביותר בישראל, מיוצר באופן מלאכותי.
  • גרניט פורצלן - אריחי חרסינה שטופלו לעמידות מיטבית נגד שחיקה.
  • אבן טבעית - בדרך כלל אלו אריחים עשויים מגרניט, לכן הן עבים ועמידים יותר מקרמיקה ומתאימים גם לריצוף חוץ וחיפוי חוץ.

כיום קיימים מספר סוגי אריחים דמויי-עץ. הם משווים לחדר מראה אלגנטי של רצפת פרקט אך הם חזקים יותר ואינם זקוקים לאותו הטיפול. בפני אדריכלים ומעצבים עומדות אפשרויות ריצוף רבות, וכקבלן ראשי לפרויקט, דואגת מעדר נמרוד לעבודה איכותית ומהימנה.

התקשר עכשיו
שלח הודעה