עבודות אלומיניום

אלומיניום הוא היסוד השלישי הנפוץ ביותר בכדור הארץ ובעשורים האחרונים השתלב בהצלחה בענף הבנייה. למעשה, השימוש באלומיניום הפך את הבנייה המודרנית על פיה.

אלומיניום הוא חומר קל מאוד ועמיד במיוחד, בעל אורך חיים ארוך. האלומיניום קל לעיצוב וניתן לעבד אותו בקלות כך שיתאים לעיצוב קיים. ניתן ליצור באמצעותו צורות מורכבות ואלמנטים דקורטיביים רבים למימוש מלא של חזון המעצב או האדריכל.

מבין כל חומרי הבינוי האחרים, האלומיניום בולט הודות למידותיו הגמישות. ניתן ליצור פאנלים מאלומיניום במידות רחבות במיוחד, כמעט ללא הגבלה. התנאי המגביל היחיד הוא בשינוע הפאנלים לאתר הבנייה עצמו, לכן רוב תוצרי האלומיניום תואמים את מידות אמצעי התובלה - קרון רכבת, משאית וכו'.

אלומיניום נוח לשינוע באתר הבנייה הודות למשקלו הקל, לכן יש המעדיפים אותו גם ליצירות סוככים וגגות כי ניתן לעבוד איתו בקלות יחסית בגבהים.

בניית מפעלים

אלמנטים מאלומיניום

רוב המשקופים לדלתות ורוב המסגרות לחלונות עשויים מאלומיניום, ואכן נהוג לשלבו עם פאנלים מזכוכית, כמו למשל במחיצות אלומיניום או דלתות אלומיניום בשילוב זכוכית, ללא פרופילים. השילוב נפוץ במיוחד בגורדי שחקים ובמפעלי היי-טק בעלי חזית גדולה מזכוכית. אלומיניום משמש גם למעקות - קל יותר לעבוד איתו מאשר עם פלדה והוא אינו מחליד.

חיפוי אלומיניום

לאלומיניום מראה אסתטי, לכן הוא משמש כחיפוי לחזיתות בניינים, ליצירת מראה נקי. את חיפוי האלומיניום ניתן לצבוע בכל צבע וגם לשדרג באמצעותו מבני בטון ישנים לקבלת מראה מודרני.

מידותיו הגמישות של חיפוי האלומיניום הופכות אותו למענה אידיאלי לגגות ולחיפוי מבנים גדולים במיוחד: מפעלי תעשייה, אולמות ספורט, היכלי כנסים, מרכזי קניות, נמלי תעופה, אצטדיונים ותחנות רכבת. לאלומיניום תשואה גבוהה והוא מבין החומרים הפופולאריים ביותר בקרב אדריכלים ומהנדסים. 

מ.ע.ד.ר. נמרוד מבצעת עבודות אלומיניום ברמה גבוהה בהתאם לדרישות הלקוח.

התקשר עכשיו
שלח הודעה