נגרות

מ.ע.ד.ר. נמרוד משלימה את כל עבודות הנגרות למבנה, משלב השלד ועד גמר מושלם. מ.ע.ד.ר. נמרוד עובדת מול חברות נגרות מנוסות, ותיקות ובעלות הצלחות מוכחות, שיכולות להתאים את עבודתן לדרישות הספציפיות של הלקוח. מ.ע.ד.ר. נמרוד מתגאה ביכולותיה בהגשמת חזון הלקוח והדבר בא לידי ביטוי גם בעבודת נגרות ברמה גבוהה.

בשלב הנגרות מתבצעת התקנה של דלפקי קבלה, משטחי עבודה, ארונות אחסון, מדפים, דלתות ודלתות פורמייקה, עץ גושני, חיפוי קירות בעץ, דלתות וחלונות פלדה, אביזרי בטיחות משלימים ועוד.

דלתות

לדלתות במבנה תפקיד חשוב - הן חוצצות בין חלקיו השונים של הנכס ומעניקות פרטיות. בחדרי שירותים ומטבחונים, למשל, יהיו הדלתות מצופות או בעלות מילוי קשיח במיוחד לעמידות בתנאי לחות. ניתן להוסיף לעמידותן באמצעות התקנת הלבשות פולימריות במשקופים, שדוחות התפתחות של עובש.

בחדרי ישיבות ניתן להתקין דלתות בעלות מילוי ייחודי לבידוד אקוסטי משופר ובסביבת המשרד ניתן לבחור מבין דלתות פנים בעיצובים שונים, עם או בלי חלונות בזכוכית חלבית שמלמדים על תפוסת החדרים בכל רגע נתון.

גם דלתות הזזה יכולות להוות פתרון נוח ושקט לחללים קטנים. דלתות הזזה אינן תופסות מקום כשהן פתוחות - בניגוד לדלתות פנים סטנדרטיות - לכן ניתן להתקין אותן במשרדים קטנים, חדרי ארונות ומטבחונים.

התקשר עכשיו
שלח הודעה