חדרים נקיים

חדר נקי מקיים את רמת הסטריליות הגבוהה ביותר – אף יותר מחדרי ניתוח – וזו נמדדת לפי כמות החלקיקים למ"ק. חדרים נקיים משמשים בעיקר את תעשיית ההיי-טק, ומורכבים בהם חומרים רגישים במיוחד לייצור של שבבים, מוליכים למחצה, מערכות מיקרוטכנולוגיות ועוד.

בכל חדר נקי מותקנות מספר מערכות ייעודיות שעוקבות ומנטרות את אחוזי הלחות, רמת הטמפרטורה והלחץ כדי לוודא שהתנאים האופטימאליים ההכרחיים אכן מתקיימים בו.

חברת מעדר נמרוד מספקת שירותי הקמת חדרים נקיים במפעלים ובתעשייה. להזמנות או מידע נוסף התקשרו 04-9531589

teva

על מנת לשמור על צביונם של חדרים נקיים, בכניסה אליהם בדרך כלל מותקנת מעין מקלחת מיוחדת שמסירה חלקיקים מיותרים מלבושם וציוד המגן של אנשי הצוות. אין זה פלא, אפוא, שגם בבנייתו של חדר נקי נחוצה מלאכת מחשבה רבה, טרם שלב הביצוע.

בתור חברה קבלנית המורשית בבניית חדרים נקיים, מ.ע.ד.ר. נמרוד מתקינה מערכות מיזוג אוויר, מערכות סינון חלקיקים וניטור כנדרש בתקן. כמו כן, החברה מספקת מענה גם בבחירת חומרי הבנייה:

רוב חומרי הבנייה הסטנדרטים פולטים חלקיקים, לכן לא ניתן להשתמש בהם בבינוי חדר נקי מבלי לפגוע בתקינה שלו.

מ.ע.ד.ר. נמרוד מתקינה לוחות PVC מיוחדים שאינם פולטים חלקיקים, לחיפוי הקירות והרצפה. הלוחות הייעודיים הינם בעלי שטח פנים חלק להגנה אנטימיקרוביאלית, למניעת הצטברות והידבקות של חיידקים שיכולים לפגום בתקינת החדר. יתרה מזאת, הלוחות מכילים חומר פעיל שקוטל בקטריות ומונע הצטברות של עובש ופטריות.

לוחות PVC עמידים לכימיקלים ואינם רעילים, לכן ניתן להתקין אותם בבטחה בסביבת חומרים כימיים. הלוחות חסיני אש ומתפקדים גם כמבודדים תרמיים – אידיאלי עבור חדרים נקיים. הלוחות מגיעים בשלל צבעים, גמישים ובעלי אורך חיים גבוה ביחס לאריחים סטנדרטיים. כמו כן, ניתן להשתמש בהם באלמנטים מתועשים מגבס.

מ.ע.ד.ר. נמרוד מספקת מענה לכל דרישות הלקוח, משלב הביצוע ועד לגמר הפרויקט, תוך עמידה בתקנים מחמירים וגימור ברמה גבוהה.

התקשר עכשיו
שלח הודעה