תקרות אקוסטיות

בניית תקרות אקוסטיות -מעדר נמרוד

תקרות אקוסטיות הן פתרון נוח ופרקטי לחללים משותפים. יתרונן הבולט ביותר הוא בליעת רעשים, מה שהופך את התקנתן למצרך מבוקש ופתרון אידיאלי במקומות עבודה: חדרי ישיבות, חללים בעלי תקרות גבוהות ומשרדים בעיצוב פתוח - Open Space. הודות לתכונותיהן משפרות האקוסטיקה, התקנת תקרות אקוסטיות תורמת לאיכות החיים ומשפרת את תפוקת העובדים. תקרות אקוסטיות מתאימות להתקנה גם בבריכות שחייה סגורות, בתי כנסת, אולמות הרצאה, אולמות אירועים, מרפאות ומרכזים קהילתיים.

מדטרוניק

ישנם יתרונות נוספים להתקנת תקרות אקוסטיות: התקרה קלה במיוחד, אינה דליקה, עמידה בתנאי לחות ומשמשת גם לבידוד תרמי. ניתן להתקין מערכות בחלל שיוצרת התקרה האקוסטית ולהסוות באמצעותה צינורות, חיווט, ספרינקלרים ומערכות מיזוג אוויר מבלי לפגום בתפקודם. לוחות התקרה מאפשרים תחזוקה וטיפול נוחים, שכן במקרה של תקלה ניתן להוריד את הלוחות בקלות ולגשת ישירות אל מקור הבעיה. כמו כן, אחזקתן של תקרות אקוסטיות נוחה במיוחד: ניתן לטפל בתקרה באופן נקודתי, הלוחות קלים לניקוי וניתן להחליפם במידת הצורך.

מעבר לשימושים הפרקטיים, תקרות אקוסטיות הן כלי מצוין למעצבים ואדריכלים, הן מגיעות במבחר גדלים וצבעים וניתן ליצור באמצעותן שלל צורות גיאומטריות. ניתן לשלב בהן אלמנטים שקועים או מוסתרים לתאורה בהתאם לחזון היצירתי וטווח המחירים הגמיש שלהן מאפשר את שילובן בכל פרויקט בהתאם לתקציב.

אנו מתמחים בבניה ובהתקנה של  תקרות אקוסטיות מסוגים שונים:

תקרות אקוסטיות מינרליות

תקרות מינרליות מורכבות מחומרים טבעיים כמו צמר סלעים או צמר זכוכית דחוס. הן קשיחות ועמידות במיוחד ויעילות בספיגת רעש הודות לנקבים הרבים בהן שיוצרים מראה ספוגי. הנקבים מעניקים טקסטורה ללוחות התקרה, ליצירת תנאים אקוסטיים אופטימאליים.

תקרות פח מחוררות

בדומה לתקרות מינרליות, תקרות פח מחוררות מספקות בליעת רעשים טובה ותחזוקתן קלה - ניתן לרחוץ את לוחות הפח וקשיחות המתכת מבטיחה עמידות לאורך זמן. כמו כן, ניתן לצבוע את תקרות הפח בגוונים שונים בהתאם לחזון המעצב או האדריכל.

תקרות גבס אקוסטיות מחוררות /חלקות

בחירת תקרות אקוסטיות מגבס היא בחירה ירוקה: הגבס הינו חומר ידידותי לסביבה, לכן השימוש בו נפוץ מאוד בבנייה ירוקה מודרנית. ניתן להתקין תקרות גבס מחוררות או חלקות בהתאם לתנאים האקוסטיים המיועדים לחלל. תקרות גבס משמשות בעיקר לעיצוב: הגבס הוא חומר קל לעיבוד וניתן ליצור באמצעותו אפקטים מרהיבים בחלל. באמצעות התקנת תקרת גבס אפשר ליצור תקרה קמורה מרשימה.

מ.ע.ד.ר. מתמחה בהתקנת כל הסוגים השונים של תקרות אקוסטיות: תקרות מינרליות, תקרות מודולריות, תקרות גבס, בריסול, תקרות פח ואלומיניום, תקרות לחללים גבוהים במיוחד ואפילו שילוב בין סוגי תקרות ואף מחיצות אקוסטיות - על פי דרישות האדריכל ועד גמר מושלם!

התקשר עכשיו
שלח הודעה