תקרות גבס

אדריכלים רבים מעדיפים לכלול בעיצובים שלהם התקנה של תקרות גבס בנכס, ולא בכדי. לתקרות הללו יתרונות רבים, הן מבחינת פונקציונאלית והן מבחינה אסתטית:

תקרות גבס מסוות מערכות

התקנה של תקרות גבס יוצרת מרווח ביניים בין התקרה החדשה לבין תקרת הבטון המקורית במבנה. במרווח זה שנוצר ניתן להסוות מגוון מערכות, בצנעה, כך שלא ייפגם המראה הכללי של החדר. בין המערכות אותן ניתן להתקין: מיזוג אוויר, ספרינקלרים, גופי תאורה מוסתרים, יריעות בידוד ועוד.

מדטרוניק

תקרות גבס משפרות את הבידוד האקוסטי

בחללים גדולים בעלי תקרות גבוהות נוצר הד. ההד מקשה על קיום שיחה, הבנת דיבורו של אדם אחר בנכס, ולאורך זמן פוגע בתפקוד הדיירים בתוכו. מחקרים רבים הראו כי עובדים אשר נתונים בסביבת עבודה בה מתקיימים ליקויים בבידוד האקוסטי סובלים מעייפות, עצבנות ותפוקתם נפגעת. 

הנמכת התקרה באמצעות התקנה של תקרות גבס משפרת את התנאים האקוסטיים בחלל. תקרות גבס זמינות במגוון גימורים וצבעים, ביניהם גם לוחות מחוררים שמספקים בליעה מוגברת של רעשים.

תקרות גבס משפרות גם את הבידוד התרמי

לא רק התנאים האקוסטיים משתפרים הודות להתקנתן של תקרות גבס, אלא גם התנאים התרמיים. בחלל שנוצר בין תקרת הגבס לבין תקרת הבטון המקורית ניתן להניח מגוון מבודדים תרמיים, ביניהם יריעות צמר זכוכית, צמר סלעים ואפילו משטחי קלקר.

עיצובים מרגשים עם תקרות גבס

ניתן לעצב תקרות גבס כך שיכללו אלמנטים דקורטיביים מיוחדים, כמו קרניזים לתאורה נסתרת. עם העיצוב הנכון, המראה המתקבל קובע את אופיו של החלל כולו והופך נקודת מיקוד בחדר. העיצובים הללו פופולאריים במיוחד בחללים גדולים כמו מועדוני לילה, חדרי כושר, אולמות אירועים, מרכזים מסחריים ועוד.

מ.ע.ד.ר. נמרוד מבצעת התקנה של תקרות גבס לפי שרטוטים ומפרטים של הלקוח המזמין.

התקשר עכשיו
שלח הודעה