מחיצות גבס

מחיצות גבס הן פתרון עמיד וזול יחסית ליצירת קירות פנימיים ומחיצות חלוקה בנכס. התקנתן של מחיצות גבס מוזילה את עלויות הפרויקט במידה ניכרת והתוצאה הסופית לא נופלת מזו של קיר בלוקים סטנדרטי.

למעשה, התקנת מחיצות גבס בחללים פנימיים עדיפה משמעותית על התקנת קיר בטון. הגבס מאפשר דינאמיות תכנונית בטווח הארוך, ושינוי חלל הפנים ככל שצרכיו של בית העסק משתנים ומתפתחים. כך ניתן לחלק את חלל העבודה ככל שנדרש או להמיר את ייעודו המקורי של החדר בבוא היום.

מלאנוקס טכנולוגיות בע"מ

מחיצות גבס בבית העסק

המחיצות הקלות בעלות כושר אקוסטי גבוה, לכן הן שימושיות בסביבה משרדית, מרפאות, מעבדות ומפעלים. ניתן להתקין מחיצות גבס במגוון גבהים, כדי לתחום עמדות עבודה, מעברים ופינות מנוחה מבלי להתפשר על מעבר אור טבעי בין החדרים.

ניתן לשנע מחיצות גבס בקלות ברחבי אתר הבנייה ומחירן הנוח מאפשר שימוש נרחב וכמעט בלתי מוגבל בהן ליצירת נישות ומידוף דקורטיבי.

שימושיות של מחיצות גבס

לגבס אורך חיים גבוה ובמידת הצורך קל לבצע בו תיקונים ושינויים מקומיים, בעלויות נמוכות. עמידותן של מחיצות גבס באה לידי ביטוי בפונקציונאליות שלהן. ניתן לתלות על גבי מחיצות גבס את כל האביזרים הנחוצים במקום העבודה: ווי תלייה, תמונות, לוחות, טלוויזיות, מוניטורים ומסכים, ארונות מטבח, ארונות קיר, ריהוט משרדי וציוד למעבדות. כמו כן, ניתן להתקין מחיצות גבס עמידות מים בחדרי אמבט, שירותים ומטבחים כבסיס להדבקה של אריחים.

חברת מעדר נמרוד מנוסה מאוד בהתקנת מחיצות גבס וברבים מהמיזמים בהם היא מעורבת נעשה שימוש נרחב במחיצות – במשרדים, מפעלים ומבני ציבור.

התקשר עכשיו
שלח הודעה