עבודות גבס

גבס הוא חומר טבעי וידידותי לסביבה, לכן הוא נפוץ בפרויקטים בהם לערך הבנייה הירוקה חשיבות עליונה.

תחום הביצוע של עבודות גבס התפתח מאוד בעשרים השנים האחרונות. מה שבעבר נחשב חומר בנייה נחות, זוכה כיום להעדפה ברורה בקרב אדריכלים וקבלנים – תכונותיו הפיזיקאליות שופרו וכן הוגדרו עבורו תקני בנייה.

מחיצות גבס

התקדמות טכנולוגית זו לה אנו עדים בענף הבנייה, הרחיבה את היקף השימוש בגבס בפרויקטים ובמיזמי בנייה, כך שהיום רבות מעבודות הבנייה משלב השלד הן במהותן עבודות גבס:

מחיצות גבס

מחיצות גבס הן פתרון עמיד וזול יחסית ליצירת קירות פנימיים ומחיצות חלוקה בנכס. התקנתן של מחיצות גבס מוזילה את עלויות הפרויקט במידה ניכרת והתוצאה הסופית לא נופלת מזו של קיר בלוקים סטנדרטי. קרא עוד >>

תקרות גבס

אדריכלים רבים מעדיפים לכלול בעיצובים שלהם התקנה של תקרות גבס בנכס, ולא בכדי. לתקרות הללו יתרונות רבים, הן מבחינת פונקציונאלית והן מבחינה אסתטית. קרא עוד >>

קירות גבס

לפני כעשרים שנים, קירות גבס נחשבו חומר בנייה זול ונחות. הם אמנם קיצרו משמעותית את לוח הזמנים ובכך גם את עלויות הקבלן, אבל התוצאה הסופית לא האריכה ימים וסבלה מחסרונות וליקויים. קרא עוד >>

חשוב לזכור שבין היתר, הגבס משמש גם כמבודד תרמי, הוא עמיד נגד מים (גבס ירוק), חסין אש (גבס ורוד) ופריק ביולוגית.

חברת מעדר נמרוד מבצעת מגוון עבודות גבס, ביניהן: מחיצות אקוסטיות, גבס חסין אש, גבס עמיד מים, לוחות צמנט ובניית קרניזים בעיצוב מודרני על פי מפרטים.

כמו כל תחום בנייה בו דוגלת מעדר ברמת ביצוע גבוהה ומחויבות ללקוח, גם עבודות גבס כוללות עבודת טיח וצבע, וכן עבודות איטום עד גמר מושלם.

וילה בורד

נוסף על ביצוע עבודות גבס, מתקינה מעדר גם לוחות וילה בורד מחוזקים בסיבי צלולוז, בעלי עמידות גבוהה במיוחד לתנאי לחות ושינויי טמפרטורה. הלוחות אינם מכילים אזבסט, לא מפתחים עובש ודוחים חרקים. ניתן להשתמש בלוחות לקירות חיצוניים, חיפויים וחדרים רטובים כבסיס לאריחים. ניתן לצבוע את הלוח או להדביקו כחיפוי לא חשש.

התקשר עכשיו
שלח הודעה