מחיצות אקוסטיות

במיזמי בנייה גדולים לענף ההיי-טק והמשרדים, ישנה העדפה להקמת מחיצות אקוסטיות בחללי עבודה משותפים (Open Space) על פני קירות פנימיים מבטון, שמגבילים את הדינאמיות של החדר ואת גמישות התכנון של המעצב או האדריכל.

התנאים האקוסטיים חשובים במיוחד בבנייני משרדים, בגלל מספר האנשים שעובדים בהם במקביל. קיים קשר ישיר הדוק בין בליעת הרעשים בחלל לבין תפוקת העובדים ורווחתם, ועל הצורך הזה עונות המחיצות. כחלק מעבודות הבינוי והגמר, מעדר מתקינה את כל סוגי המחיצות, בהתאם לדרישות הספציפיות של הלקוח.

מסגרות אלומיניום למחיצות בין משרדים

קיימים שני סוגים של מחיצות אקוסטיות:

מחיצה אקוסטית מודולרית

מחיצות אקוסטיות מודולריות בדרך כלל מורכבות משלד פלדה פנימי שעליו מולבשים מגוון חומרים, בהתאם להעדפת הלקוח: פנלים מעץ, גבס או אלומיניום.

ניתן לקבוע במחיצות חלונות, דלתות ואפילו ארונות, וכן להעביר דרכן מערכות חשמל, אינסטלציה וכיו"ב. התקנת המחיצות פשוטה יחסית ומאפשרת גמישות תכנונית מרבית הודות למסילות ברצפה ובתקרת החדר.

מחיצה אקוסטית מודולרית משפרת את בליעת הרעשים בחלל הודות לשכבה מבודדת המותקנת בה, כגון צמר סלעים או צמר זכוכית.

מחיצה אקוסטית מגבס

בין אם הלקוח מעוניין בהפרדה ותיחום של חלל נתון או יצירת עמדות עבודה מבודדות בחלל משרדי גדול – מחיצות אקוסטיות מגבס מהוות פתרון שימושי ואלגנטי כאחד.

ניתן להתאים את גובה המחיצות כך שיאפשרו מעבר אור טבעי בחדר, אך בו בזמן יקנו פרטיות למשתמשי החדר. על המחיצות ניתן לתלות ארונות, מסכים ותמונות, כך שהאפשרויות הגלומות בהן הן כמעט בלתי מוגבלות.

מחיצות גבס אקוסטיות משפרות את התנאים האקוסטיים בחלל כך שתפוקת העובדים נשמרת גם במשרדי Open Space. כמו כן, לגבס תכונות חסינות אש ומים, הוא ידידותי לסביבה ולמשתמש ואכן מעדר עושה בו שימוש נרחב בפרויקטים בהם היא מעורבת.

התקשר עכשיו
שלח הודעה