בניית מפעלים, תכנון והקמת מפעלים ומבנים תעשייתיים

בניית מפעלים

הקמה של מפעל היא משימה מורכבת ולכן קיימת חשיבות גבוהה להיוועץ עם אנשי מקצוע המנוסים בתחום.אנשי מקצוע המכירים את תחום זה על בוריו, יסייעו בכל שלבי הקמת המפעל, החל מהתכנון המקדים ועד לקבלת האישורים הנדרשים, הן מהמועצה שאחראית על השטח והן מהוועדה המחוזית לתכנון ובניה שאמונה על אותו אזור.
הבירוקרטיה יכולה להוות הליך מורכב וארוך ולכן יש צורך להתאזר בסבלנות ולהסתייע בצוות של אנשים
או חברה אשר מתמחה בבניית והקמה של מפעלים ומבנים תעשייתיים.

לקביעת פגישה או לייעוץ התקשרו :04-9531589 או צרו עמנו קשר בדף זה.

 

 

מציאת שטח מתאים להקמת המפעל

מציאת שטח להקמת מפעל

על מנת לבנות מפעל או מבנה תעשייתי חשוב בשלב הראשון, למצוא את השטח המתאים בכדי לעשות זאת. ההתאמה של השטח צריכה להתחשב בבטיחות העובדים והסביבה – במיוחד כאשר מדובר על מפעל אשר אמור לעשות שימוש בחומרים כימיים ודליקים.
השטח הנבחר, אמור להיות נגיש לתחבורה עבור העובדים ועבור הספקים וכן לקבל את מגוון האישורים הזקוקים להקמה של מפעל בשטח שכזה.
גם אחרי שמצאתם שטח אשר נראה לכם כמתאים עבור בניית המפעל, תוכלו להתחיל בהקמה בפועל, רק אחרי שתקבלו אישור ממספר גורמים שיאשרו כי השטח הנבחר אכן מתאים להקמה של מפעל.

 

 התייעצות עם אנשי מקצוע

התייעצות עם אנשי מקצוע

לאחר שמצאתם את השטח המתאים וקיבלתם את האישורים הנדרשים, השלב הבא יהיה התייעצות עם אנשי מקצוע שונים אשר יסייעו לכם בבניית המפעל, כמו אדריכל, קבלן בנייה ועורך דין:

  • אדריכל – האדריכל הוא איש המקצוע אשר יתכנן את המפעל ויתאים אותו לצרכים שלכם ושל הסביבה. ייעוד המפעל והתכנית העסקית שלכם יהיו חשובים מאוד בשלב זה, על מנת לבנות מבנה שיתאים לצרכים שלכם וישרת את ייעודו של המפעל בצורה הטובה והיעילה ביותר.
  • קבלן בנייהקבלן בנייה יהיה האדם המרכזי שינהל את ההקמה של המפעל על פי התוכניות שהאדריכל מספק. קבלן הבנייה יוכל להגיד לכם מה ניתן למקם על פני השטח, אלו חומרים ובאלו כמויות מהם צריך להשתמש בכדי להקים את המפעל, מה משך זמן העבודה וכמה כסף זה יעלה לכם.
  • עורך דין – עורך דין הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים בכל מה שנוגע להקמה של מבנה תעשייתי מכיוון שהוא יכול לתת לכם ייעוץ בכל מה שנוגע לבירוקרטיה ולחתימת חוזה מול ספקים כמו אדריכל וקבלן הבנייה. באמצעות עורך הדין תוכלו לוודא שאתם לא עושים אף טעות, אשר יכולה לעכב אתכם ולעצור את ההתקדמות.

תכנון, הקמת ובניית מפעלים עושים עם קבלן ביצוע המתמחה בבנייה לתעשייה

התקשר עכשיו
שלח הודעה